IPTV Server Hizmeti | IPTV Kanalları ve Test Yayını | iptv HD Ve 4K TV

Tarafından Gönderildi helen2020 10/04/2020 0 Yorum (lar) iptv server, IPTV Türkiye Server, iPTV,
HAKKIMIZDA

Biz kimiz

2012 senesinde Hollanda merkezli olarak kurduğumuz ve daha sonrasında dünyanın geneline yaydığımız IPTV HD SERVER markamız, server hizmetleri konusunda alanında öncü bir konumda hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde yer alan IPTV server hizmetleri müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Alanında uzman olan yazılımcılarımız ile beraber verdiğimiz hizmet modeli, dünyanın geneline yayılan global bir yelpazede müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Firmamız bu konuda tüm dünya dilleri ile müşterilerimize destek verir.en Güncel Bilgileri Yeni Web Sitemizde Bulabilirsiniz https://www.iptvhdserver.com
 
SİZİN İÇİN !

Sizin için Neler Yapıyoruz !

iptv HD server olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Spor, sinema, belgesel, film gibi birbirinden farklı türleri tek bir yerde izlenebilen paketler sayesinde evde TV keyfini müşterilerimize yaşatıyoruz. Ay bazında farklı üyelik paketlerimiz mevcut. Aynı zamanda iptv rakiplerinden farklı olarak online hizmet sağlıyor.

 

Destek Birimimiz

Online hizmetimiz ile 24 saat müşterilerimiz için aralıksız çalışıyoruz. Sitemizde yer alan 7 gün 24 saat hizmet veren destek ekibimiz müşteri sorunların anında yanıt veriyor. Hem teknik sorunların hem de kanallarla ilgili olarak diğer soruların anında çözüme kavuşabileceği bir platform kuruluyor. 2002 yılında Hollanda’da başlayan şirketimiz gelişerek ve dünyaya yayılarak hizmet vermeye devam ediyor. Sayısız kanalın bir arada bulunabileceği eşsiz bir hizmet veriyor.

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimiz için en kaliteli içerikleri, en sevilen filmleri ve belgeselleri bir araya topluyoruz. Bu sayede sıkılmadan izlenebilecek bir TV heyecanı yaşatıyoruz. Kaliteli ve uzman ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışıyoruz.

IPTV Kullanıcı

İster tek ister de iki kişilik iptv satın al paketi sitemizde mevcut. Aynı zamanda aylık bazda çalıştığımız için alınan ay sayısına göre de fiyat değişiyor. 1 Aylık fiyat 25 TL iken 6 aylık paket 100 12 Aylık ise 150 TL. Aynı zamanda sınırsız üyeliğimizde var. Bunun ücreti ise 1000 TL sınırsız üyelik sayesinde uzun yıllar boyunca iptv üyesi olunuyor. 2 kullanıcılı paketimiz için ise fiyatlar yaklaşık 2 katına yaklaşıyor. Bu modda sınırsız üyelik 1500 TL, 1 aylık fiyat 60 TL, 12 aylık fiyat 300 TL şeklinde ilerliyor. Kullanım ayı arttıkça fiyat daha az bir oranda artış gösteriyor. Paketimizi satın almak istediğiniz zaman Whatsapp ile yönlendiriliyor ve işlem en kısa sürede tamamlanıyor.

 

Bir Yorum Yaz